Neden Tema Market?

Tema Market = Güvenilir Hizmet

Hiç bir yerde göremeyeceğiniz güvenilir hizmet politikamız ile wordpress tema ve eklentilerine hiç bu kadar güvenle sahip olmamıştınız. WordPress tema satın al, wordpress eklenti satın al dediğinizde bir numaralı adres olmamızın sebebi Türkiye’nin bizlere güvenmesi. Kullanıcılarımız neden bize güveniyor?

Tema Market web sitemizde satmış olduğumuz tüm ürünler satışa sunulmadan önce tüm testleri tamamlanan ve kullanıma hazır halde sunulan ürünlerdir.

Satın aldığınızda sorunsuz olarak kurulum yapabilir ve eksiksiz olarak kullanabilirsiniz. Ürünlerimizde herhangi bir problem olması durumunda bize whatsapp hattımızdan çekinmeden yazabilirsiniz.

Satmış olduğumuz tüm ürünler belirli aralıklar ile varsa mevcut olan en güncel sürüme yükseltilmektedir. Web sitemizden satın aldığınız ürünlerin sürekli güncel kalması ve sizin de güncelleyebilmeniz adına özenle çalışma sarf ederiz. Web sitenizde eskiyen tema ve eklentilerin oluşturabildiği hiç bir sorunla karşılaşmamak için diğer tema satış mağazalarının yanı sıra Tema Market sizlere güncelleme imkanı sunar. İndirdiğiniz dosyaların tarihinin eskimesine ve güncelliğini yitirmesine müsaade etmezsiniz. Tema ya da eklentilerin güncel sürümlerini indirerek üzerine yazabilir ve hiç bir problem yaşamadan güncelleme yapabilirsiniz. NOT: WordPress web sitenizi tüm güncellemelerden önce mutlaka yedeklemelisiniz.
Tema Market adresinden yapacağınız alışverişlerde; tema ya da eklentilerde bir problem olması durumunda para iade garantisi altındasınız. Problemle ilgili satın aldığınız günden itibaren 7 gün içerisinde bizimle iletişime geçerek sorunu bildirmeli ve inceleme talep etmelisiniz. İncelemeler ortalama 4-7 gün sürebilmekle birlikte inceleme sonucunda probleminiz doğrulanırsa, yani sorun tespit edilirse paranız %100 olarak iade edilecektir. İade Koşulları:
  • İadesi talep edilen ürünün incelenmesi sonucu; ürünle ilgili net bir sorun tespit edilmelidir. Kullanıcı kaynaklı sorunlar, hosting ve barındırma kaynaklı sorunlar ve ürün ile ilgisi bulunmayan ek sorunlar iade kapsamı dışındadır.
  • İade talebinde bulunmanız gereken süre, sipariş tarihinden sonra en fazla 7 gündür. Sipariş tarihinizin üzerinden 7 gün geçti ise ürünlerimiz indirilebilir ürünler olduğu için iadesi ve değişimi mümkün değildir.
  • İadesini talep ettiğiniz ürünlerin, inceleme sonucunda problemli olduğu tespit edilmesi zorunludur. Aksi halde indirilebilir ürünlerin sebepsiz iadesi mümkün değildir. Sorunu tespit edilen ürünlerin iadesi yapılır.
  • Toplu satın almalarda satın aldığınız ürünlerden birisinde ya da birkaçında problem olması durumunda incelenerek problem tespit edilen ürünlerin iadesi yapılır.
Sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunarak iade gibi bir işleme gerek duymamanız için var gücümüz ile çalışıyoruz.
Web sitemizde satışa sunulmuş tema ve eklentiler özel olarak oluşturulmuş sunucularımızda, wordpress tabanında ve dosya bazında 3 ayrı güvenlik duvarından geçirilerek güvenilirliği test edilmiş ürünlerdir. Bunun yanında ek olarak açık kaynak olarak teslim edilen dosyalar özel kontrollerinize de uygundur.
güvenilir ve ucuz alışveriş

Güvenilir ve Ucuz Alışveriş

Güvenilir Alışveriş

WordPress tema satın almak, wordpress eklenti satın almak istediğinizde web sitemiz 3D secure, SSL ve İyzico Güvenli ödeme ile korunmaktadır. Web sitemizden bağımsız olarak banka ve gerekli kuruluşlar ile de bilgileriniz ekstra güvenlik önlemlerinden geçer.

Orjinal Dosyalar

Tamamen orjinal olarak teslim edilen ve el değmemiş dosyalar sunuyoruz. Üzerinde hiç bir değişiklik yapılmayan ve tam güvenilir dosyalar satın aldığınızı bilmek sizlere ekstra güven sağlayacak. Bu yüzden Tema Market'i tercih edin.

En Uygun Fiyat

WordPress tema fiyatları konusunda bütçenizi yetersiz mi buluyorsunuz? Türkiye’de en uygun fiyatlar ile wordpress premium temalar satın alabileceğiniz tek adres… Türkiye’nin en çok tercih ettiği ve en güvendiği wordpress temaları satan adrestesiniz.

tema

3 DAKİKALIK İNDİRİM

Kupon Kodu - ANLIK3DK
SEPETE GİT
* %3 İNDİRİM SAĞLAR
close-link
tema

2023 BAHAR İNDİRİMİ!

150₺ üzeri alışverişinizde hemen %10 indirim kazanın.
BAHAR-2023
Hemen alışveriş yap.
close-link

Son İndirim Günleri
59,90₺
ye Şimdi Alışveriş Yap
close-image